+38 (050) 444 13 13

 1. УСТАТКОВАННЯ СУШИЛЬНЕ
  1. Сушарка інфрачервона (конвеєрна)
  2. Сушарка конвекційна (конвеєрна)
  3. Сушильна шафа інфрачервона
  4. Сушильна шафа конвекційна
  5. Сушарка тунельна на твердому паливі
  6. Стерилізатор інфрачервоний
  7. Сушарка аеродинамічна
  8. Піч камерна
  9. Піч безперервної карбонізації
  10. Вуглевипалювальна піч
 2. ПРЕСИ ДЛЯ БРИКЕТУВАННЯ
  1. Прес шнековий, екструдерний
  2. Прес валковий (вальцевий)
  3. Прес гідравлічний
  4. Прес ударно-механічний NESTRO
  5. Гранулятор плоско-матрічний
  6. Прес для деревного вугілля (Pini & Kay)
  7. Гранулятор шнековий
  8. Валковий гранулятор
  9. Роторний прес для брикетування
 3. УСТАТКОВАННЯ ДЛЯ ЗНЕВОДНЕННЯ ТА СЕПАРАЦІЇ
  1. Сепаратор зневоднювач шнековий
 4. УСТАТКОВАННЯ ДЛЯ ЗДРІБНЮВАННЯ ТА ДРІБНЕННЯ
  1. Дробарка роторна
  2. Дробарка молоткова
  3. Дробарка молоткова декова
  4. Дробарка валкова
  5. Шредер (подрібнювач)
  6. Подрібнювач деревини (щепоріз)
  7. Соломорізка
 5. УСТАТКОВАННЯ КОНВЕЄРНЕ
  1. Конвеєр для охолодження
  2. Конвеєр транспортний стрічковий
 6. УСТАТКОВАННЯ ДЛЯ БРИКЕТУВАННЯ
  1. Устатковання для виробництва брикету
  2. Устатковання для брикетування вугільного пилу
  3. Устатковання для брикетування тирси та біопалива
  4. Устатковання для брикетування деревного вугілля
  5. Устатковання для переробки гною
 7. ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ ТА УСТАТКОВАННЯ
  1. Змішувач примусової дії
  2. Муфта пружна втулково пальцева
  3. Шнеки. Виготовлення шнеків
  4. Валки (бандажі) вальцьовані сталеві
  5. В’язальні речовини для брикетів
 8. Харчове обладнання
  1. Сушарка інфрачервона (конвеєрна)
  2. Сушильна шафа конвекційна
  3. Сушильна шафа інфрачервона
  4. Сокодавилки промислові
  5. Промислові мийні машини для овочів та фруктів
 9. ВУГІЛЛЯ, ПАЛИВНІ ПЕЛЕТИ ТА БРИКЕТИ
  1. Вугілля кам`яне. Марка Д
  2. Вугілля буре. Марка Б-3
  3. Вугілля Антрацит
  4. Еко-горішок (вугілля) для твердопаливних котлів
  5. Вугілля рядове
  6. Брикет з антрациту
  7. Паливні брикети
  8. Паливні пелети
  9. Вугільні пелети
  10. Вугілля
  11. Замовити вугілля
 10. Деревне вугілля
  1. Деревне вугілля
  2. Деревно-вугільний брикет
  3. Піролізне біовугілля
  4. Вугілля для кальяну
 11. Натуральне каміння. Пісковик
  1. О песчанике
  2. Песчаник для строительства
  3. Песчаник для ландшафта
  4. Песчаник в интерьере
  5. Кладка из песчаника
  6. Каменная крошка, галька
  7. Прайс-лист
Лінія для брикетування та гранулювання сировини

КАМ’ЯНЕ ВУГІЛЛЯ.

Наше підприємство має багаторічний досвід роботи з вугіллям, як на внутрішньому ринку України, так і у європейських країнах. Вугілля, яке ми пропонуємо, призначене для використання не лише на потреби житлово-комунальних, фермерських і приватних господарств. Кам'яне вугілля також широко застосовується для теплогенерації в промисловості та для сучасних котелень. Враховуючи інтереси більшості споживачів нашої продукції, ми продаємо вугілля самих різних фракцій.

 

Довгополуменеве вугілля, яке постачає наше підприємство, сортове вугілля марки Д 40-80 мм (без пилу) та Екогорішок 5-25 мм дуже високої якості. Для зручності транспортування та зберігання кам'яне вугілля фасується виробником в мішки по 50 і 25 кг (вугілля фасоване). Також ми виготовляємо з вугілля марки Д паливні пелети 5-25 мм, які все більше витребувані споживачем, тому що паливні пелети, як і вугілля «екогорішок» - найбільш оптимальний вид палива для сучасних автоматичних твердопаливних котлів та котелень.

 

Також для промислового виробництва в різних галузях та теплогенеруючих підприємств постачаємо навалом казахстанське вугілля Д фракцій: 0-300, 0-50, 15-100, 25-50, 50-100 та 50-200 мм.

 

На нашому сайті наведена інформація, яка Вам може допомогти визначити доцільність придбання того чи іншого виду вугільної продукції (кам'яне вугілля, паливні пелети, екогорішок), а так само ознайомитися з характеристиками продукції, яку ми постачаємо та підібрати потрібне Вам вугілля або пелети. Ми щиро сподіваємося, що уклавши договір та отримавши кам'яне вугілля, екогорішок або паливні пелети, що постачається нашою компанією, ви будете задоволені якістю роботи та зацікавлені у подальшій співпраці з нами.

 

 

КАМ'ЯНЕ ВУГІЛЛЯ З КАЗАХСТАНУ

Казахстан володіє великою кількістю корисних копалин, серед яких кам'яне вугілля. Ця держава володіє 4% світового запасу вугілля та входить до ТОП 10 країн-виробників вугілля та вугільної продукції. Великі металургійні та енергетичні компанії Європи з задоволенням купують казахстанське вугілля. Технологічні властивості кам’яного вугілля з Казахстану повністю відповідають вимогам, що пред'являють як до енергетичної сировини, так і до палива, яке застосовується у сфері комунально-побутових або технологічних потреб. Казахстанське кам'яне вугілля широко використовується в металургійній промисловості, виробництві цегли та цементу, Крім того, кам'яне вугілля з Казахстану знаходить своє застосування при коксуванні, виробництві рідкого та газоподібного палива, а також брикетуванні. Зокрема, один з напрямків діяльності компанії "ЛТС" - виробництво паливної пелети з казахстанського вугілля.

Компанія "ЛТС" реалізує буре та кам'яне вугілля різних марок, з майкубенского вугільного басейну, безпосередньо зі своїх паливних складів, розташованих у багатьох великих містах України (Київ, Миколаїв, Одеса, Вінниця, Старобільськ, Харків та інші). Завдяки розвинутій мережі паливних складів, ми маємо можливість достатньо швидко доставити вугілля в будь-яке місто України. Крім того, наявність великої кількості вугільних складів, дозволяє нам не прив'язувати вартість вугілля відповідно до місця розташування споживача, тому ціна на вугілля в нашої компанії, одна з найдемократичніших. Про що ви можете пересвідчитись, перейшовши на прайс-лист угля, де вказана ціна на кам'яне вугілля різних марок та фракцій.

Вугілля в Києві, купити вугілля в Харкові, вугілля в Миколаєві, вугілля Одеса, вугілля Вінниця, вугілля Старобільськ.

Деревне вугілля

Деревне вугілля отримують штучно, використовуючи метод термічного розкладання деревини — піролізу. Залежно від вибору початкової сировини (деревини) виробляють різні види деревного вугілля. Також вони відрізняються один від одного різним ступенем вмісту нелетючого вуглецю. З берези, дуба, ясеня та інших твердих порід, деревина 1 групи, виробляють деревне вугілля марки А, а хвойні породи (сосна, ялина або модрина), деревина 2-ї групи, дають деревне вугілля марка Б. Найміцніше та щільне деревне вугілля виходить з берези та граба.

Виробництво деревного вугілля

Виготовляють деревне вугілля з кускової деревини в кілька етапів. На першій стадії, деревину нарізають, подрібнюють та сушать, а потім відправляють у вугле випалювальну піч. Тут відбувається сам процес піролізу. Після піролізу, деревне вугілля залишається в печі та остигає без кисню. Потім його дістають й залишають остигати ще на 30 годин. Весь цей процес охолодження називають стабілізацією деревного вугілля.

Властивості деревного вугілля

Після піролізу, деревне вугілля виходить з великою кількістю мікроскопічних порожнин, внаслідок яких він набуває високу абсорбційну здатність. У процесі горіння, кисень потрапляє в ці порожнини (пори), деревне вугілля легко горить та виділяє багато тепла. Навіть невелика кількість деревного вугілля дає тривалий жар, причому при спалюванні практично не виділяється дим. До всього іншого, деревне вугілля не схильне до самозаймання.

Застосування деревного вугілля

Іноді, коли люди збираються виїхати на природу, щоб відпочити, посмажити шашлики, вони ставлять собі питання: "Що варто купити — деревне вугілля або дрова?". Є безліч вагомих причин, чому варто віддати свою перевагу саме деревному вугіллю. Наприклад, в процесі горіння, деревне вугілля не виділяє чадного газу, тому що весь цей газ видалився в процесі виробництва деревного вугілля, в результаті покупець отримує паливо, на якому можна безпечно приготувати їжу. Крім того, теплотворні характеристики деревного вугілля знаходяться на порядок вище ніж у звичайних дров. Варто відзначити ще таку унікальну властивість деревного вугілля як тління. На відміну від дерева, деревне вугілля не горить великим полум'ям, а саме тліє, утворюючи жар. Це робить використання даного палива як більш безпечним, так і позитивно впливає на приготування їжі з кулінарної точки зору.

Переваги деревного вугілля

Серед основних сталих якостей деревного вугілля можна визначити наступні:

 • Деревне вугілля не самозаймається. Завдяки особливостям виробничого процесу, деревне вугілля не може спалахнути, наприклад, під впливом високих температур. Тому деревне вугілля можна зберігати, не турбуючись про пожежну безпеку.
 • Універсальність. Мангали, грилі, печі, котли — деревне вугілля застосовується практично в будь-яких цілях. Доступність. Якщо взяти до уваги кількість теплової енергії, яку виділяє паливо, вартість деревного вугілля буде дуже невисокою. До того ж завдяки повільному витрачанню він є економним варіантом.
 • Відсутність диму. По-перше, це плюс для тих, хто купує вугілля для опалення будинку або комерційного об'єкта. «Слабка» вентиляція не створить проблем. По-друге, це перевага для власників грилів та мангалів: можна перебувати поблизу вогнища, керувати кулінарним процесом та не відчувати при цьому дискомфорту.
 • Міцність. Деревне вугілля не розсипається при транспортуванні й зберіганні завдяки виробництву палива згідно з усіма вимогами технічних регламентів.
 • Якісне горіння. Вугілля має пористу структуру, тобто містить в собі кисень. Це ідеальне середовище для горіння. Вугілля легко розпалюється, мимоволі не гасне.